Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Велодружність в дії

Уже протягом кількох років влітку Intellias проводить акцію Code a bike для нових колег. Ми з приємністю спостерігаємо за збільшенням кількості велосипедів у місцях для паркування у наших офісах та створюємо всі умови для того, щоб власники двоколісних друзів почували себе комфортно після приїзду на роботу. Для цього ми обладнали душові, де завжди є чисті рушники, шампуні та гелі.

Тематичні велозаходи

Intellias був спонсором кінофестивалю "Ровер", першого заходу кіно-вело плану в Україні, який був профінансований методом краудфандінгу. Ми також регулярно підтримуємо дитячі велозмагання "Дивогонка", а також відряджаємо колег у тривалі і веселі велопрогулянки, забезпечуючи при цьому усім необхідним. А ще наша компанія оплачує участь колег у велозмаганнях. Таких, наприклад, як "Львівська Сотка".

Велоспільнота

Деякі з наших працівників "намотують" по 1000 км в місяць і регулярно діляться звітами з велопоїздок Україною та іншими регіонами,а дехто навіть бере напрокат велосипед у відрядженні та їде досліджувати Бельгію, Нідерланди, Німеччину та Австрію. Велокоманда Intellias взяла участь у наймасовішому у Західній Україні веломарафоні "Львівська сотня", де продемонструвала хороші результати.

Приєднуйся до Intellias та крути педалі разом з нами!