Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Робота з архітектурою

Разом з нашими клієнтами ми використовуємо принципи «Outsourcing 3.0», які створюють оптимальні умови для співпраці з продуктовими компаніями. Ці принципи, на відміну від традиційних підходів, передбачають безпосередню участь наших команд на всіх етапах розробки продукту – від бізнес-аналізу до контролю якості масштабування, від архітектури до реалізації і підтримки. Особливі переваги клієнт отримує саме від залучення наших інженерів до роботи над архітектурою. Працюючи разом з нами, ти маєш змогу проектувати архітектуру як окремо взятих компонентів, так і повноцінних додатків чи навіть складних розподілених продуктів. Як, наприклад, щодо ролі «Solution architect» для групи продуктів, які розробляють одночасно 4-6 команд?

Ми розробляємо необмежено масштабовані рішення за принципами «shared nothing» та сервіс-орієнтованої архітектури, проектуємо розподілені бази даних з терабайтами інформації та обробники потоків даних з паралельними обчисленнями MapReduce, створюємо «розумні» системи кешування та Web-«конструктори» з унікальними характеристиками інтеграції. Саме ти приймаєш рішення щодо вибору архітектури.

Зміна архітектурного рішення у майбутньому, зазвичай, потребує значних бюджетних витрат. Тому ці рішення вимагають застосування неабиякої компетенції і відповідальності, а, отже, дозволяють тобі у повній мірі розкрити свій професійний потенціал, а також отримати від роботи максимальний «драйв».

Професійні команди

Практика показує – найкращих результатів у продуктовій розробці досягають невеликі за розміром, проте високопрофесійні, крос-функціональні та мотивовані команди. Саме такий фундамент наші менеджери закладають в основу побудови проектних команд. Правильним терміном є саме «фундамент», адже найкраще, коли команда та її лідери обирають колег і розбудовують команду у тісній співпраці з керівником проектів. Маючи можливість самостійно визначати рівень зрілості і вимоги для вакансії, проводити інтерв’ю, а також особисто переконатись, що кандидат розділяє цінності команди.

Розробка передових продуктів не пробачає помилок і некомпетентності, а економія на професійному рівні спеціалістів нерідко обертається у десятикратні витрати в майбутньому. Ми розуміємо ці правила і ретельно слідкуємо за відповідністю професійного та мотиваційного рівня учасників проектних команд. На кожному проекті. На всіх рівнях менеджменту.

Участь у керуванні проектом

Як ніколи раніше ми є близькими до наших клієнтів. Якщо ще вчора компанії-розробники в Україні отримували від замовників детальні вимоги, які потрібно було лише закодувати і відтестувати, то сьогодні наші команди приймають безпосередню участь у керуванні продуктом. Чи не щодня ми спостерігаємо, як учасники наших проектних команд генерують для продукт-менеджерів клієнтів оптимальну функціональну реалізацію бізнес-вимог. Від цікавих ідей взаємодії з користувачем до оптимізації бізнес-процесів.

Неодноразово наші топ-інженери винаходили для клієнтів принципово нові продукти або сервіси, які в майбутньому переростали в окремі компоненти бізнесу.

На наших великих проектах ми надаємо замовникам комплексну послугу «Керування продуктом», в межах якої учасники проектних команд – професійні бізнес-аналітики – виконують роль керівника продукту для клієнта, працюючи над виявленням, аналізом і документуванням вимог. Ми працюємо безпосередньо зі стейкхолдерами, займаємось пріорітезацією та керуванням вимог, чи, навіть, будуємо для замовника цілісний процес керування продуктом.

Інноваційні технології

Набридло працювати із застарілими технологіями чи історичними обмеженнями продуктів? Ми ретельно обираємо клієнтів і проекти, щоб бути впевненими – робота буде цікавою! Велика частина проектів в компанії відповідають так званому критерію «зелене поле» (greenfield) і, відповідно, дозволяють працювати з найбільш інноваційними технологіями, які ти обираєш самостійно.

Ми діяльно використовуємо хмарні технології, такі як AWS або Azure, бази даних NoSql як HBase, Cassandra, MongoDB, Redis, Neo4j чи memchached, Apache Hadoop для обробки потоків даних та BI-платформи для їх аналізу. Ми активно користуємось такими перспективними мовами як Scala, обираємо найновіші технології стеку Microsoft .NET і Java, а для веб-розробки використовуємо HTML5+СSS3 та сучасні JS-фреймворки як AngularJS, Knockout, Backbone чи NodeJS.

Лідерство

Ти досвідчений розробник чи кваліфікований архітектор, готовий нести відповідальність за розробку продукту? Твоє бачення завжди на крок попереду і тобі потрібні однодумці для його реалізації? Відповідь проста – ти лідер. На ряду з професійністю, ми високо цінуємо і культивуємо лідерство, як необхідну складову управління розробкою. Від CEO до керівників проектів. Від лідера команди до інженера.

R&D

Ти спробував усе і розробка навіть нетривіальних продуктів вже не мотивує? Шукаєш способи зайняти свій інтелект? Ми пропонуємо нашим клієнтам сервіси R&D, які дозволять тобі підняти складність задач на новий рівень. У межах сервісу R&D ми працюємо над технологією "семантичних відбитків", яка побудована на принципах дії кори головного мозку і дозволяє навчити комп’ютер розуміти людську мову, розробляємо наукові підходи до вивчення англійської на основі лінгвістичних корпусів та Natural Language Processing (NLP), що дозволяє комп’ютеру за інтелектом наблизитись до справжнього викладача, створюємо безмежно масштабовані бази даних та винаходимо унікальні підходи до аналізу цифрових звукових потоків з метою інтелектуальної вставки рекламних подкастів в інтернет-радіо.