Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Перші кроки в ІТ

Історія Intellias набагато довша, ніж може здатися на перший погляд. Знайомство двох засновників та керівників компанії відбулося ще в часи навчання у Львівському фізико-математичному ліцеї та продовжилося після зарахування на факультет прикладної математики та інформатики ЛНУ Франка. Спробувавши себе в комерційному програмуванні на Java та Delphi, а також у керуванні веб-розробками та бізнес-процесами в німецько-українській аутсорсинговій фірмі, Віталій та Михайло задумалися про створення власної компанії.

Інтелліас. Початок

У лютому 2002 р. задум став реальністю, коли у 25-річному віці Віталій та Михайло без жодних зовнішніх інвестицій та закордонних співзасновників започаткували власний бізнес. З того часу кожен з них наїздив понад 200,000 км німецькими, австрійськими та швейцарськими автобанами, проводячи особисті зустрічі із замовниками, без яких потенційний клієнт не уявляє початку співпраці. Михайло ще досі любить долати великі відстані на авто навіть у відпустці, у той час як Віталій після інтенсивних бізнес-турне надає перевагу літакам. Проте спільною для обидвох є значна залученість в справи компанії на всіх етапах її розвитку. Наприклад, Віталій залюбки здійснює регулярну комунікацію з клієнтами, а також знає найкращі місця для ділової вечері у Львові, а Михайло приймає участь у оптимізації процесів в компанії та долучається до розв'язання креативних завдань.

Стратегія

Плани Віталія та Михайла досить амбітні – створити найбільш смартову та комфортну софтверну компанію, у якої будуть найвищі показники задоволеності місцем роботи серед працівників. Погодьтеся, це складніше, ніж просто розширитись на сто людей в рік чи збільшити прибутковість на певну кількість відсотків. Це означає максимальну відкритість до контакту з теперішніми та майбутніми працівниками та готовність отримувати зворотний зв’язок. Це зобов’язання тримати високу планку щодо проектів, за розробку яких береться компанія. Наше керівництво, безумовно, задає курс компанії на новітні технології розробки та гнучкі методи управління проектами.

Виникли запитання?
Ми – компанія, відкрита до спілкування.
Ти можеш особисто зв'язатись


із Михайлом
та Віталієм

та задати своє запитання.