Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Фан

Тематичні вечірки та святкування, родинні свята, майстер-класи та дегустації, розіграші призів та подарункових сертифікатів, подарунки від замовників, поїздки в екзотичні місця як велкам-бонус, шахові турніри – все це звичні речі для кожного спеціаліста Intellias. Ми вміємо зарядити робочі будні наших співробітників яскравими емоціями.

Тімбілдинги

Ми регулярно проводимо тімбілдинги для усіх команд. Вони відбуваються у мальовничих замках, на природі, за грою у більярд, на картингу, боулінгу чи просто за пивом. На багатьох проектах ти маєш змогу взяти участь у закордонних тімбілдингах, новорічних святкуваннях та заходах з нагоди днів компанії наших клієнтів у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Болгарії та Румунії.

Футбол

Уже багато років корпоративна футбольна команда Intellias збирається щочетверга для захоплюючої гри, насиченої гострими моментами. Наші колеги неодноразово займали призові місця в ІТ Лізі.

Скелелазіння

Ініціатива у популяризації скелелазіння серед колег Intellias належить, як не дивно, нашим дівчатам. Дехто з наших колег активно відвідує тренування, інші ж люблять просто спостерігати та вболівати. Упродовж декількох років ми підтримували змагання із скелелазіння "Діти Лазаренка", де розігрували привабливі призи.

Покер

Неабияка азартність притаманна щотижневій грі в спортивний покер, яка не втрачає своєї емоційної гостроти вже впродовж кількох років. Ти маєш шанс перевірити непроникність свого pokerface, і може, стати переможцем та зірвати "великий куш"!

Лижі і сноуборд

Для того, щоб сповна насолодитися зимою, ми проводимо щорічні корпоративні виїзди на Буковель, організовуємо розваги у зимових парках, катання на ковзанах.

Більярд

Intellias також об’єднує усіх прихильників «американки» та російського більярду, які мають можливість присвятити час цій інтелектуальній та естетичній грі під час тім-білдингу. Наші фан-руми ми навіть обладнали більярдними столами. Тож наші колеги, які полюбляють цю гру, можуть із задоволенням провести час саме за такою активністю.

Пейнтбол

Час від часу наші колеги, які полюбляють гострі відчуття та адреналін, збираються командами для гри в пейнтбол. Спогади про активний відпочинок та яскраві емоції залишаються з ними надовго, а фото з пейтбольних перестрілок нагадують про добре проведений час.

Оффроад

Для любителів гострих відчуттів у нас теж є щось цікаве. Деякі з наших спеціалістів є активними членами офроад-клубу у Львові і з радістю зможуть поділитися з тобою порадами щодо підготовки різноманітних подорожей, а також розповідями про підкорення гірських вершин на авто, найкраще зимове "взуття" та про те, що ж таке правильний повний привід. У нас працюють справжні офроадери!

Корпоративи

Ми розважаємося не тільки командами, але й в повному складі під час корпоративних виїздів на природу, святкування Дня Компанії та Нового Року. Серед різноманітних розваг, які ми пропонуємо тобі, – тематичні вечірки (день Валентина, Геловін) та цікаві майстер-класи. Без уваги не залишаться і наймолодші члени твоєї сім’ї, адже ми проводимо свята для дітей наших працівників на Св. Миколая та в День захисту дітей. Ми – сімейно-орієнтована компанія, тому часто запрошуємо родини або "половинок" наших колег приєднатись до святкувань.
Без уваги не залишаться і наймолодші члени твоєї сім’ї, адже ми проводимо свята для дітей наших працівників на Св. Миколая та в День захисту дітей. Ми – сімейно-орієнтована компанія, тому часто запрошуємо родини або «половинок» наших працівників приєднатись до святкувань.

Переглядай фото і переконайся, що в Intellias ми вміємо не тільки працювати, а й цікаво проводити час разом у неформальній обстановці!

Переглянь наші фотографії