Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера
Пропонуємо тобі чотири історії успіху про нові міста, невідомі країни, освоєння нових технологій та здобуття позицій у топ-менеджменті компанії. Можливо, одна з них стане поштовхом до важливого кроку, який ти вже давно планував зробити.

Переїзд в інше місто

Олег

Delphi-розробник

«Сьогодні Львів для мене – новий дім. Нашій сім'ї тут комфортно, і ми плануємо залишитись тут назавжди»

Час змін

Олег все своє життя жив, навчався та працював у невеликому місті на Заході України – Тернополі. Грудень 2012 року став для нього переломним – неочікувано він отримав пропозицію роботи у Львові. Попереду були досить кардинальні зміни, проте можливість спробувати свої сили у великій компанії та цікавий проект допомогли подолати усі сумніви. Олег став частиною команди Intellias.

Переїзд

Переїзд не зайняв багато часу. Пакування коробок, дорога – і ось вона, нова домівка. На Олега із дружиною вже чекала затишна квартира, а приємні дрібнички до неї та послуги маклера цілком покривав релокейшн-бонус. Intellias надає його кожному працівнику, що переїжджає до Львова з іншого міста. У неділю Олег з дружиною ще завершували розпаковувати речі, а вже у понеділок він їхав в наш офіс на вул. Зеленій. Перший робочий день йому запам’ятався смаком і ароматом яблук: Олег потрапив на щотижневий “смачний понеділок”, коли компанія частує працівників чимось смачненьким.

На проект — з другом

Зараз Олег програмує на Delphi, полюбляє пити лате у Копальні Кави на площі Ринок, гуляти з родиною в центрі та відвідувати різноманітні заходи, які регулярно відбуваються у Львові. Захоплення містом він передав і своєму тернопільському другу, якого теж переконав переїхати до Львова. Тепер вони разом працюють на одному проекті.

Кар'єрне зростання

Андрій

CTO

«Найкращі кар’єрні можливості відкриваються тоді, коли компанія зростає і розвивається в одному ритмі зі своїми працівниками. У минулому мені пощастило зустріти саме таку компанію. Я щасливий, що з кожним роком вона зростає все стрімкіше, а ми з Інтелліас залишаємось "на одній хвилі".

Старт з Інтелліас

Андрій розпочав свою ІТ-кар’єру із суміщення навчання та роботи – ще на третьому році вивчення комп’ютерних наук він приєднався до університетського бюро розробників, де працював над продуктом для автоматизації медичного обліку. Проте він дуже швидко зрозумів, що організація розробки є незрілою, а професійний розвиток уповільнюється. Настав час щось змінити. На одному з веб-порталів він знайшов цікаву вакансію у невеликій львівській компанії. Після успішно пройденого інтерв’ю Андрій приєднався до компанії Intellias, яка на той час налічувала трохи більше, ніж 10 інженерів.

Розвиток

Першим клієнтом Андрія в Intellias стала відома бельгійська компанія з розробки ПЗ, яка володіла сучасними процесами та слідкувала за технологіями й інноваціями. Перед початком пілотного проекту з Intellias на популярному в той час Delphi 7, клієнт раптово змінив свої первісні плани та надав перевагу "технології-новачку" від компанії Microsoft – .NET Framework, яка щойно з’явилась на ринку і тільки розпочала свій шлях до майбутнього успіху. У відповідь на вимоги клієнта, Андрій вивчив основи .NET платформи менше ніж за тиждень часу і вже за пів року святкував разом з клієнтом успішно завершений проект. Наступне завдання від того ж клієнта передбачало розробку веб-продукту на платформі Java, вивчення якої зайняло, як і попереднього разу, рекордно короткий час.

Наступні роки стали для Intellias роками бурхливої активності, великих можливостей та "прориву". У такі періоди управлінські ресурси важливі, як ніколи. Саме у цей час Андрій вирішив спробувати себе у ролі проектного менеджера і зрозумів, що ця робота вдається йому не гірше, ніж розробка та приносить ще більше професійних та кар’єрних можливостей. Компанія, у свою чергу, пропонувала Андрію щоразу цікавіші і складніші проекти, всіляко сприяючи йому та скеровуючи його професійний розвиток. Коли проект-менеджмент вичерпав себе, а Андрій знаходився у пошуках нових напрямків розвитку кар’єри, компанія не залишилась осторонь. Отримавши пропозицію від керівництва Інтелліас, Андрій очолив нову для Інтелліас функцію керування залученням клієнтів, в рамках якої він допомагав замовникам та командам Інтелліас навчитись ефективно працювати разом.

Нові ролі

На сьогоднішній день, Андрій входить у топ-менеджмент компанії, обіймаючи посаду СТО, та займається стратегічними питаннями розвитку у технічній площині. Його вклад дозволяє компанії безперервно підвищувати рівень зрілості та якості та забезпечувати активне зростання Інтелліас протягом останніх років. Андрій залишається генератором і активним учасником багатьох ініціатив у компанії, проте все ще пам'ятає як програмувати на Java та .NET :-)

Нові технології

Володимир

Android-розробник

«У будь-яких ситуаціях головне – не боятися труднощів. Якщо ти віриш в себе, то зможеш досягти, чого забажаєш».

Перехід на Java

У студентські роки Володимир працював у маленькій веб-студії , яка спеціалізувалася на HTML/CSS, проте на 5-му курсі прийняв рішення перейти на Java. Озброєний базовою інформацією з лекцій та половини книжки "Effective Java", він прийшов на співбесіду в Intellias на позицію Junior Java Developer. Впевненість у своїх силах та вміння швидко вчитися зробили свою справу – Володимир розпочав роботу на одному з проектів компанії. Перші півроку він працював над розробкою двох ігор для соцмереж та на проекті для телекомунікаційної компанії.

Coldfusion? Легко!

Після чергового проекту один із PM'ів так зацікавив своїм проектом Володимира, що переконав його на деякий час забути про Java і почати програмувати на ColdFusion. Завдяки якісно написаній документації з Coldfusion вчитись було легко.

Дуже швидко Володимир став одним із найкращих спеціалістів у компанії з цієї компетенції, яка, щоправда, не надто популярна серед програмістів, і реалізував серйозний пілотний проект для замовника зі Швейцарії . Зусилля були винагороджені: команда Intellias отримала великий проект, а хлопці поїхали до Швейцарії на тімбілдинг та весело провели там час.

Майбутнє за mobile

Зараз Володя повернувся до Java та працює в Intellias Android-розробником. У професійних планах в нього – вдосконалити свої знання та навики в мобільній розробці, та в майбутньому стати системним архітектом.

Закордонні відрядження

Павло

Архітект

«Impossible is nothing. Всім, хто збирається до Мюнхена, раджу відвідати Altes Hackerhaus, де пригощають найсмачнішими Schweinebraten, не поспішати і обов’язково поїхати в гори, адже саме там можна сповна насолодитись тишею та "вдихнути" дух Баварії на повні груди».

Розвиток в Інтелліас

За більш, ніж 10 років роботи в IT-індустрії Павло успішно реалізував понад 20 проектів: фреймворки, вебпортали, ігри. Розпочавши роботу в Intellias понад два роки тому мобільним розробником, він встиг змінити мобайл та розробку ігор на ентерпрайз, попрацювати тім-лідом великого проекту та, врешті, стати архітектом.

Hallo, München!

Взимку 2013-го після кількох інтерв’ю із замовником та продуктивного брейнстормінгу Павло сів за кермо і поїхав у Німеччину – писати там складний фреймворк. У Мюнхені він був уже вдруге, тому одразу відчув себе як вдома. Оскільки Павло планував залишитись у Мюнхені на 2 місяці, було вирішено винайняти йому окрему квартиру замість проживання в готелі. Ще до від'їзду знайшли ідеальний варіант: чотирьохкімнатні апартаменти з роялем.

Мюнхенський офіс теж не розчарував: професійна команда, сучасний дизайн, а також вільний графік та свобода дій для самого Павла. Звітування прогресу відбувалось раз в тиждень у формі презентацій. На проекті використовувався Scrum, але, порівнючи зі своїм українським досвідом, Павла вразила кількість мітингів та обговорень в офісі. З іншого боку, це стало гарною можливістю познайомитись із усіма працівниками.

Відпочинок і фан

Усі вікенди Павло проводив в горах на борді та займаючись альпінізмом, а одного разу навіть встиг на трасі врятувати симпатичну німецьку фрау, в якої заглох двигун. Одним словом, Баварські Альпи він встиг вивчити не гірше, ніж рідні Карпати. У будні Павло намагався жити так, як живуть місцеві: ходити в зал та по магазинах, займатись улюбленим скелелазінням , насолоджуватись смаком пива Paulaner Hefe-Weissbier Dunkel та справжніх білих баварських сосисок із солодкою гірчицею. Саме в Мюнхені до нього прийшло натхнення, і він відкрив свій кулінарний талант. Раз чи два на тиждень вони з командою ходили на пиво, більярд чи боулінг. І що б не казали про німецьку стриманість, а в Мюнхені люди вміють жити весело, тому сумувати за домом просто не вистачало часу. Поїздка пролетіла швидко , і з яскравими враженнями та смачними гостинцями для друзів Павло повернувся до Львова.