Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

ПРО ПРОЕКТ

Чи доводилося вам годинами ходити по торговому центру в пошуках речі, яку ви вже бачили в одному з магазинів, але не можете згадати, де саме? Або шукати в музеї найцікавіший експонат? Чи знайома вам ситуація, коли ви, вийшовши з торгового центру, довгий час шукали автомобіль на паркінгу?

Саме над вирішенням цих завдань працює команда Intellias, беручи участь у розробці комплексного рішення для нашого замовника. Його особливістю є indoor-навігація, на відміну від більшості навігаційних сервісів, які працюють винятково на вулиці.

Ці продукти дозволяють створювати тривимірні карти приміщень, легко знаходити місцеперебування з точністю до сантиметра (за допомогою фотографії, створеної камерою смартфону), досліджувати будівлі з середини у форматі віртуальної реальності, здійснювати внутрішню 3D навігацію та будувати маршрути без доступу до Wi-Fi, RFID, GPS або навіть Bluetooth. Indoor навігація нашого замовника стала можливою завдяки запатентованому мобільному 3D-пристрою для картографування. Він сканує та фіксує всі дані, необхідні для навігації всередині будівель. Це, зокрема, 360-градусні панорамні високоякісні зображення, які автоматично обробляються та компонуються за допомогою програмного забезпечення для створення 3D-візуалізацій приміщень. Пристрій також обладнано лазерними сканерами, що з високою роздільною здатністю записують до 40000 тисяч 3D-точок вимірювання в секунду в діапазоні 30 метрів.

Команда Intellias працює над розробкою інноваційної SaaS платформи для Indoor навігації, що є точкою входу для користувачів. Вони мають змогу зареєструватися, обрати відповідний до потреб та характеристик приміщень тарифний пакет, здійснювати оплату, управління даними тощо.

Завдяки досить широкому спектру функцій система внутрішнього позиціювання нашого замовника використовується в автомобільному, страховому, транспортному, логістичному секторах, секторі роздрібної торгівлі та інших.

Читати далі
Технології
  • Angular
  • AWS
  • JSON
  • Ruby
Надіслати резюме