Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

ПРО ПРОЕКТ

Сучасним навігаційним системам притаманний спільний суттєвий недолік – всі вони підтримують власний фізичний формат геолокаційних даних. Відмінність між форматами робить неможливим обмін інформацією між навігаційними системами різних автовиробників та перешкоджає інноваціям. Саме над вирішенням цього виклику – побудовою наборів геолокаційних даних відповідно до єдиного навігаційного стандарту NDS – і працює команда проекту.  

Формат NDS забезпечує повну сумісність та взаємодію навігаційних систем, підтримує інкрементальні оновлення, закладає технічну основу автономного водіння та хмарних сервісів для миттєвого обміну геолокаційними даними між автомобілями та транспортною інфраструктурою.  

NDS передбачає використання формату SQLite для зберігання даних. Згідно специфікації цього стандарту, база даних може містити кілька продуктових баз, кожна з яких поділяється на регіони. Така концепція не лише забезпечує гнучку та однорідну версійність баз, а й дозволяє інтегрувати дані, отримані від різних постачальників в одну карту. Також значною перевагою NDS є можливість оновлювати як продуктову базу даних в цілому, так і окремі її регіони.  

Як це працює 

Механізм компіляції карт передбачає конвертацію величезних об’ємів структурованих картографічних даних у формат NDS. Таким чином забезпечуються основні функції навігації: маршрутизація, голосовий та візуальний супровід по маршруту, рендеринг та пошук. Зараз команда проекту мігрує алгоритми компіляції на хмарну інфраструктуру задля покращення масштабованості та скорочення тривалості компіляції.   

Наша команда розробляє власний фреймворк для контролю відповідності вхідних геолокаційних даних базі даних та відповідності самої бази – специфікації NDS. Використання платформи Hadoop забезпечує високопродуктивне тестування NDS-карт, яке може виконуватись як на локальних апаратних потужностях, так і на інфраструктурі Amazon EMR. Після контролю якості NDS-сумісні карти HERE постачаються більш ніж 40 відомим світовим автовиробникам, які у 2019 році представлять моделі, обладнані навігаційними системи нового покоління. 

Читати далі
Технології
  • Java
  • Python
  • PL/SQL
  • Oracle
  • SQLite
  • Hadoop
  • Linux
  • AWS
Надіслати резюме