Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

ПРО ПРОЕКТ

Чи хотіли б ви задати своє місце призначення за допомогою телефону, сидячи вдома із горнятком кави? Чи хотіли б, щоб ваш маршрут коригувався відповідно до поточної та прогнозованої ситуації на дорозі? Чи хотіли б ви знати заздалегідь, що повітря забруднене та, відповідно, змінити параметри системи подачі повітря в салон автомобіля? Чи хотіли б ви знати, що попереду – слизька дорога? Чи опинялись ви в ситуації, коли навігаційна система показувала обмеження швидкості у 50 км/год, хоч попереду був встановлений новий знак обмеження швидкості до 30 км/год? Чи хочете, щоб ваша система навігації могла здогадатися, що ви їдете на роботу і допомогти вам дістатися до офісу, навіть якщо зранку у вас не було часу ввести пункт призначення? Ми здогадуємося, що саме «так» є відповіддю на всі питання. Тому вважаємо що ці та багато інших функцій є визначальними для розумних автомобілів майбутнього. 

Разом з компанією-замовником  ми представили систему навігації для автомобіля люкс-класу, який мас-медіа назвали «найбільш високотехнологічним автомобілем за всю історію». 

Ця система навігації є найсучаснішим продуктом, над створенням якого команди розробників клієнта та Intellias працювали упродовж трьох років. Він надає користувачеві унікальний набір функцій: автомобіль використовує хмарні технології для визначення оптимального маршруту з урахуванням трафіку, параметрів погоди і прогнозних даних та коригує маршрут у відповідь на зміну ситуації. Водій може здійснювати пошук за допомогою голосового набору чи набору тексту. При цьому пошук є блискавично швидким.

Система навігації враховує всі доступні дані про автозаправні станції, парковки, ресторани, прогнози погоди та іншу інформацію, щоб зробити подорож максимально комфортною. Через хмарні сервіси автомобілі передають іншим транспортним засобам попередження про слизьку дорогу, аварії, забруднене повітря тощо. Авто також сканує знаки обмеження швидкості та оновлює хмарну базу даних, аби водій завжди володів актуальною інформацією.  

Приєднуйся до нас і бери участь у створенні майбутнього!

Читати далі
Технології
  • C++
  • Python
  • Linux
  • QNX
  • SQLite
  • Cucumber
Надіслати резюме