Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

ПРО ПРОЕКТ

Наш проект для iGaming-індустрії зацікавить не тільки досвідчених програмістів, але й азартних гравців, адже мова іде про справді «високі ставки». Щодня понад 150 працівників у Львові, Лондоні, Коппенгагені та Бухаресті працюють в одній команді над розробкою SaaS-рішень для світових онлайн-казино, відомих букмекерських компаній та авторитетних спортивних онлайн-видань.

Спільно із замовником ми створюємо high load середовище для безперебійного розміщення гральних ставок в реальному часі, моделюємо системи аналізу та звітування, менеджмент ризиків, нарахування бонусів, а також розробляємо конфігурабельні фронтенд та мобільні інтерфейси для наших платформ.

У зв’язку з активним збільшенням кількості клієнтів і кінцевих споживачів наших сервісів та, відповідно, генеруванням терабайтів нової інформації, ми постійно нарощуємо високозавантажені сховища для збереження даних. Незважаючи на те, що це SaaS-рішення  успішно зарекомендувало себе на ринку та здобуло багато нагород, ми не зупиняємось на досягнутому. Сьогодні ми займаємось створенням нової, високомасштабованої компонентної архітектури «з нуля», опираючись лише на вимоги клієнта, без жодних обмежень у технічній реалізації.

Контактуй з нашими рекрутерами та дізнайся більше про можливість участі в цьому проекті.

Читати далі
Технології
  • MongoDB
  • Scala
  • Binary Traceable RPC
  • Netty
  • Redis
  • Shared MariaDB
Надіслати резюме
Вакансії, які відкриті на даний проект
SaaS iGaming Platform • Проекти IT компанії Intellias • Вакансії розробників на SaaS iGaming Platform
SaaS iGaming Platform • Проекти IT компанії Intellias • Вакансії розробників на SaaS iGaming Platform
SaaS iGaming Platform • Проекти IT компанії Intellias • Вакансії розробників на SaaS iGaming Platform
ВІДГУК
Тарас, BI Team Lead на одному з підпроектів

Про команду і підпроект, над яким вона працює

Ми спільно із замовником розробляємо високонавантажену SaaS iGaming платформу, моделюємо системи аналізу та звітування, менеджмент ризиків, нарахування бонусів, а також створюємо конфігурабельні Front-end та мобільні інтерфейси.

Конкретно наша команда будує сховище даних, яке обробляє сотні гігабайтів даних: десятки мільйонів транзакцій кожного дня. Воно дозволяє за лічені секунди отримувати необхідні дані, на основі яких можливо приймати бізнес-рішення.

У нашій команді 10 людей, серед них немає розробників рівнем нижче Senior. Це дає низку переваг. По-перше, витрачаємо менше часу на пояснення складних процесів. По-друге, є довіра до якості роботи колег — я розумію, що завдання, за яке береться колега, буде реалізовано, і його не доведеться переробляти.

Декілька моїх колег — це люди, з якими я працюю разом понад 5 років.

Інструменти і мови програмування

На нашому підпроекті основним сховищем даних є PostgreSQL, у якому ми зберігаємо терабайти даних. Ми використовуємо 10-ту версію і плануємо міграцію на версію 11 після релізу декількох проміжних версій.

Черга повідомлень реалізована на кластері Apache Kafka, які ми опрацьовуємо за допомогою Talend ETL та Python-скриптів. Для побудови звітів і Ad-hoc запитів використовуємо JasperReport Server.

Працюємо над міграцією наших потоків даних на Google Cloud. Зокрема, як сховище даних буде використовуватись Google BigQuery. Черга повідомлень буде організована за допомогою сервісу Google Pub/Sub. Типові ETL будуть замінені на Google DataFlow. Такий перехід суттєво розширить наші можливості й дозволить більше концентруватись на бізнес-цінності.

Процес розробки і життєвий цикл продукту

На нашому підпроекті ми мігруємо legacy-систему, тому розуміємо, яку бізнес-цінність повинен принести наш продукт і що це дасть бізнесу. Це дозволяє мати high-level план на декілька років вперед. Цей план розбивається на двомісячні етапи із чітко визначеними завданнями та очікуваними термінами реалізації. На основі цього створюється беклог завдань. Намагаємось підтримувати деталізований беклог з оцінками по реалізації мінімум на наступні два тижні.

Загалом наша команда працює за методологією Scrum. У нас є спринти, щоденні стендапи, грумінг, планування, сторіпоінти тощо. Компанія-замовник працює за методологією SAFe.

Проведення код рев’ю

Код рев’ю — це один з етапів життєвого циклу розробки ПЗ нашої команди. Після публікації змін у репозиторії розпочинається автоматичний процес проходження тестів. Вони мають підтвердити, що базова функціональність не порушена, є відповідність нормам кодування, а наявність синтаксичних помилок перевіряється програмним забезпеченням від компанії SonarQube.

Далі автор визначає рецензента, який найбільш близький до галузі чи частини проекту, яка була змінена. Рецензент повинен залишити відгук. У разі необхідності код рев’ю може проходити у декілька циклів, упродовж яких будуть відбуватись покращення та оптимізація коду програмного забезпечення.

Дуже важливо пам’ятати, що рецензія коду — це, передусім, можливість обміну знаннями і можливість прийняти найоптимальніше інженерне рішення. Конструктивний код рев’ю неможливий, якщо автор сприймає зміни як персональну атаку на нього самого.

Щоб не було непорозуміння, я пропоную своїй команді спершу проговорити рецензію тет-а-тет (щоб була зрозуміла інтонація, мова тіла, тон голосу), а вже після цього формалізовувати її у письмовому вигляді.

Проведення тестування

У нас досить широкий набір тестів, базова функціональність перевіряється автоматичними тестами після кожного розгортання. Також є ручне функціональне тестування, стрес-тестування, тестування продуктивності, стабільності, юзабіліті та UI.
— Як відбувається розгортання (деплой)?

Ми впровадили Continuous Database Deployment процес на нашому проекті. Це дозволяє після кожного збереження змін у репозиторії автоматично проводити тестування базової функціональності, мати повністю синхронізовані зміни на всіх середовищах, робити це централізовано у панелі GitLab CI/CD, отримувати можливість аудиту кожної зміни та бачити результати й успішність кожного деплойменту.

Типовий робочий день розробника в команді

Зранку у нас проходить стендап. Залежно від дня тижня це може бути планування, грумінг, ретроспектива або демо. Далі — обідня перерва, програмування, завершення робочого дня. Зазвичай, загалом це 8 годин на день.

Комунікація з замовником

У межах нашого підпроекту ми спілкуємося безпосередньо із замовником.

За матеріалами DOU.ua

Читати далі