Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Репутація та визнання

Ми активно присутні на ринку уже упродовж 15 років, і значна частина нашої команди залишається з нами майже з часу заснування компанії.

Intellias отримав визнання як один з топ-провайдерів аутсорсингових послуг в Україні та може похвалитися розробкою проектів для іменитих компаній, таких як HERE, eBay, RTL, NOKIA, та Roche. Ми є членами багатьох професійних аутсорсингових груп та асоціацій, зокрема, IT Ukraine та Lviv IT Cluster, та займаємо стабільно високі позиції у рейтингу компаній порталу DOU (1 місце у рейтингу робоотодавців у категорії 800+ спеціалістів).

Компанія орієнтована на довготермінові проекти та дружні відносини з кожним клієнтом.

Пріоритети

Intellias – це компанія, якою керують її власники, тому ми незалежні від зовнішніх інвесторів. Ми керуємося чіткими критеріями відбору замовників та проектів, а також дбаємо про їх привабливість для спеціалістів.

Нашими пріоритетами є турбота про людей та навколишнє середовище. У кожному нашому офісі ми сортуємо сміття, коректно утилізуємо батарейки. Intellias також сприяє тому, щоб наші колеги використовували екологічний транспорт – велосипеди. Для цього ми забезпечуємо офісні приміщення безпечними велопарковками та душовими кімнатами.

Гарантії

Ми запрошуємо тебе долучитися до нашої команди для участі в довготермінових проектах.

Ми гарантуємо прогнозований перегляд зарплати та повну завантаженість протягом дії контракту. Плинність кадрів в Intellias є однією з найнижчих серед українських ІТ-компаній, адже ми докладаємо усіх зусиль, щоб тобі було цікаво працювати в нас рік за роком. Ми гарантуємо дотримання усіх зобов’язань, взятих на себе при підписанні контракту, та усіляко сприяємо твоєму професійному зростанню за допомогою Плану Індивідуального Розвитку.

Best Employer 2010 Contest

WINNER

Intellias scored as the best IT-company to work in Lviv by DOU.ua

Best Employer 2014 Contest

WINNER

Intellias scored as the best IT-company to work in Lviv by DOU.ua

Стабільність | Intellias
Стабільність | Intellias
Стабільність | Intellias

Ми знаємо, що стабільність важлива для тебе і твоєї сім’ї.
І ми готові її забезпечити.