Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Організація відпочинку

Ми знаємо, наскільки враження від далеких і близьких мандрівок можуть урізноманітнити програмістські будні. Intellias дозволяє гнучко планувати свою відпустку та вільні дні, а також надає допомогу тревел-менеджера для вирішення усіх формальностей.

Тревел-менеджер стане у пригоді при вирішенні візових питань, бронюванні квитків та готелів, а також розв'язанні інших завдань, що стосуються планування подорожі.

Відрядження та корпоративи

Робота в Intellias – це не тільки спосіб здобути новий професійний досвід, але й можливість побачити світ. Ти можеш відвідати наймальовничіші куточки Швейцарії, Бельгії, Німеччини та Австрії або навіть потрапити з робочим візитом у далекий Китай! З нами ти станеш експертом з бельгійського шоколаду, спробуєш справжнє швейцарське фондю та знамените німецьке пиво на Октобер-фесті.

Окрім цього, наші клієнти часто організовують для своїх колег виїзні тім-білдинги, наприклад, грандіозну поїздку в Будапешт чи святкування Нового року у Бухаресті. А ще у нас існує традиція виїзних святкувань Дня Компанії, коли ми усі разом виїжджаємо у старовинні замки, в гори чи на сплав гірськими річками.

Планета Інтелліас

Карта подорожей колег Intellias досить обширна: це Індонезія, Філіппіни, Індія, Непал, Китай, Центральна Америка та, фактично, вся Європа. У нас ти знайдеш багато однодумців, які цікавляться самостійними мандрівками, та зустрінеш легких на підйом супутників, які складуть тобі компанію в експедиції до екзотичних країн.

Досліджуй світ разом з Intellias!