Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Процес відбору: три простих кроки

Ми хочемо зробити твій шлях від зацікавлення вакансією до виходу на роботу в Intellias максимально простим, прозорим і швидким.

Розгляд резюме

Надішли нам своє резюме на одну з відкритих вакансій. Ми очікуємо отримати інформацію про досвід роботи, освіту, розроблені проекти та володіння технологіями. Після оперативного розгляду твого резюме ми неодмінно повідомимо про результат у зручний для тебе спосіб.

Співбесіда

Під час дружнього та невимушеного спілкування з нашим ейчар-менеджером ми оцінюємо твої навики комунікації та взаємодії в команді, а також рівень володіння англійською мовою. Протягом другої частини співбесіди керівник проекту або тім-лід здійснюватиме оцінку твоїх технічних знань та, в разі потреби, запропонує виконати тестове завдання. У випадку залучення клієнта до процесу рекрутменту ми організуємо твою співбесіду з ним та допоможемо якнайкраще підготуватися до успішного проходження інтерв’ю.

Пропозиція роботи

Ми та наші клієнти приймаємо рішення про працевлаштування на основі відгуків та коментарів від ейчар-менеджера та технічного експерта, що дає нам змогу діяти обґрунтовано та об’єктивно. Ми виявляємо максимальне зацікавлення в позитивному результаті та намагаємося якнайшвидше перейти до завершального етапу, а саме – запропонувати тобі роботу в нашій компанії.

Надіслати резюме

Відгук про співбесіду

Будемо вдячні за твій коментар щодо проведеної співбесіди

Дізнайся статус розгляду резюме/результат співбесіди

Скористайся цією email-формою, щоб дізнатися актуальний статус
розгляду резюме чи результат пройденої співбесіди