Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Мені завжди хотілось працювати в компанії, де можна почуватись комфортно у дружному колективі та одночасно рости і вдосконалюватись як професіонал. Intellias дала мені цю можливість.

Соломія Джавала

Ні для кого не секрет, що більшість свого часу ми проводимо на роботі, тому важливо обрати компанію, в якій можна реалізувати себе. Для мене Intellias став саме тим місцем, де я можу розвиватись у колі професійних колег, і отримувати задоволення від результатів своєї роботи.

Марія Тісленко

Привіт, майбутній колего :) Я – динозавр рекрутингу, легко допоможу знайти проект, з якого ти не захочеш втікати. Звертайся!

Марія Кравець

У кожної людини є багато можливостей себе реалізувати. Знайомство з Intellias стало для мене важливим етапом розуміння, куди йти далі, у чому розвиватись і що подобається. Думаю, мені трішки пощастило. Хочеш, щоб тобі теж пощастило? Пиши мені, я допоможу.

Надія Митник

Intellias – це більше, ніж робота. Це дружній колектив професіоналів об'єднаних спільними цінностями та ціллю раціонального росту. Intellias – це коли впевнено наймаєш людину в команду і знаєш, що її очікує адекватний проект, команда та менеджмент.

Марія Іванюк

Information will appear soon

Катерина Волошанович

Певне, як і більшість, я потрапив у рекрутинг випадково, але вже енний рік не уявляю себе в іншій ролі. Тепер моя робота - зробити так, щоб інші потрапляли на свої проекти не так як я.

Павло Цимбалюк

Я переконана: людина почувається щасливою тоді, коли займається своєю справою. Кажуть: "Зроби своє хобі роботою і не працюватимеш жодного дня". Я відчуваю, що йду правильним шляхом, тому що я в команді Intellias, команді щасливих людей.

Наталія Терпак

Улюблена справа – один із основних компонентів щастя. Для мене такою справою вже більше 15 років є HR та рекрутинг. Щодня отримую задоволення від роботи, допомагаючи іншим досягати особистісних та професійних цілей, а компанії – розвивати бізнес.

Ольга Дюжева