Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Головна цінність компаніїї – її співробітники. Разом ми є командою розумних, енергійних та проактивних професіоналів, які люблять свою справу та йдуть до спільної мети. Тільки встигай використовувати можливості. Рости з Intellias. Будь Intellias!

Наталія Гладкова

Ні для кого не секрет, що більшість свого часу ми проводимо на роботі, тому важливо обрати компанію, в якій можна реалізувати себе. Для мене Intellias став саме тим місцем, де я можу розвиватись у колі професійних колег, і отримувати задоволення від результатів своєї роботи.

Марія Тісленко

Я вірю в те, що кожна людина, яка приходить в компанію, здатна принести в неї щось хороше і нове. Що компанія зростає разом зі своїми колегами і завдяки ним досягає успіху. Якщо ви розділяєте ці погляди, то Intellias – компанія для вас.

Оксана Рощіна

Information will appear soon

Ганна Набіуліна

У компанії панує невимовно позитивна атмосфера, у всіх на вустах посмішки, кожен день сповнений хороших емоцій. IT-рекрутинг – непроста штука, але коли бачиш кожного дня ці щирі посмішки, передаєш цей позитив і кандидатам, з якими спілкуєшся. 

Вікторія Назаревич

Ви знаєте, що таке професійна деформація? Коли рекрутер заходить в супермаркет у відділ солодощів, помічає шоколад Roshen Java, і думає не про какао-боби з острова Java, а про всі останні успішно закриті найкращими кандидатами вакансії. 

Ольга Станчак

Рекрутинг – це стиль життя: коли ти постійно у пошуках кращого, цікавішого та досконального. Дієш чітко та зважено. А коли тебе оточує крута та мотивована команда – це те, що штовхає до перемог та дає натхнення!

Олена Семенова

Бути частиною чогось великого, грати у команді професіоналів – ось що для мене працювати в Intellias. А рекрутинг – це своєрідний стиль життя, який завжди ставить перед тобою виклики.

Оксана Майка

Мені завжди хотілось працювати в компанії, де можна почуватись комфортно у дружному колективі та одночасно рости і вдосконалюватись як професіонал. Intellias дала мені цю можливість.

Соломія Джавала