Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Твій швидкий старт з Інтелліас

У нас ти можеш поєднувати навчання та роботу, а також вдало розпочати свою кар‘єру з Junior-позиції. Таких позицій у нашій компанії зовсім небагато, проте ми з особливою уважністю ставимось до починаючих спеціалістів. Завдяки гнучкому графіку та можливості взяти відпустку для здачі сесії чи захисту диплому, працювати в Intellias неймовірно комфортно. Ще до закінчення ВНЗ ти матимеш шанс отримати безцінний досвід на цікавих проектах та в майбутньому мати перевагу перед тими, хто присвячує час лише навчанню.

За Junior-позицією в Intellias ми закріплюємо наставника, який допомагає новому колезі швидко "прокачати" скіли та ефективно і "безболісно" увійти в проект. Окрім переваг для твого професійного розвитку, це надає можливість позбутися стресу та напруги при переході на новий проект.

Зіркова команда

У нас є в кого навчатися та переймати досвід. Прошарок Middle та Senior спеціалістів в Intellias є більшим, ніж в інших українських ІТ-компаніях. В Intellias збалансований склад команд і кожному є куди рости. Про рівень професіоналізму нашої команди ти можеш скласти враження вже на першому етапі співбесіди.

Ми залучаємо до проведення співбесід наших найкращих експертів. Таким чином, ти зможеш отримати потрібні тобі поради щодо професійного розвитку у доброзичливій та невимушеній атмосфері. У більшості випадків, скориставшись порадами та інвестувавши час у навчання, кандидати успішно проходили у нас другу співбесіду.

Можливості навчання

За допомогою внутрішніх та зовнішніх тренінгів ти матимеш можливість не лише вдосконалити свої знання та навики з розробки, тестування, використання agile-практик та відповідних інструментів, а й покращити свої особисті навички такі як лідерство, мотивація, проведення презентацій.

Ми також надаємо великого значення володінню іноземними мовами. З цією метою в нас проводяться курси англійської та німецької мов різного рівня складності та спеціалізації, підготовка до зовнішніх співбесід, щоденні бізнес-комунікації. Свої знання іноземної мови ти також зможеш покращити протягом цікавих та насичених відряджень до замовників та спілкуючись з ними під час їхніх регулярних візитів до Львова.

Стартуй швидко та комфортно разом з Інтелліас!